Jiskra proti Viktorce v Mrákově

Název

Popis

Přípravný zápas na ČFL:
"Skončila nám první půle přípravného zápasu, ve kterém obě strany ukázaly svou kvalitu, hosté byli hbitější a pohyblivější, ale na straně domácích zase hrála roli zkušenost. Docházelo obecně k častým zbytečným ztrátám a chyběla 100% koncentrace v zakončení, a to u obou stran. Ve 42. minutě se dostávají hosté do vedení brankou hráče číslo 20, Mikleše na 0:1.
Ve druhé půli hosté ještě přidali a zvýšili svůj náskok na 0:2 Ferkem v 65'. Domácí se teprve po tomto direktu vzpamatovali a vzali si k srdci poločasová slova trenéra Pavla Vaigla o tom, že když se zápas nedovede do vítězného konce, bude naordinován speciální polední nedělní trénink. Jiskra dokázala nakonec výsledek otočit na svou stranu brankami Karla Jahna v 74', Marka Bauera v 82' a vítěznou trefu zaznamenal mladý útočník Vojta Černý střelou do šibenice, tím svým kamarádům zajistil zasloužené nedělní volno, to běžela minuta 85."